Головна » 2019 » Травень » 30 » Міжнародний день сім'ї
Міжнародний день сім'ї

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. Слово "родина" походить від кореня "род", "рід", що говорить саме за себе. "Сім'я" це народження і виховання дітей, яке традиційно вважається основним призначенням створення сім'ї. А ще – це міцний духовний зв'язок між усіма її членами. Сім'я була і залишається хранителькою людських цінностей, культури і історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. В цей день у Пільнянському НВК було проведено загальношкільний святковий захід, на який було запрошено батьків школярів. Всі присутні змогли прийняти участь у запропонованих конкурсах, а наприкінці свята учні продемонстрували свої таланти у виступах художньої самодіяльності.

Переглядів: 217 | Додав: pilna | Рейтинг: 0.0/0