Головна » 2019 » Травень » 03

І вже стало доброю традицією отримувати від депутата перед Великоднем паски. Так і в цьому
році діти нашої школи отримали від Дмитра Шенцева чудові паски. Учні були дуже раді та вдячні
за такий чудовий подарунок та привітання.Кожного року учнів нашої школи народний депутат України Д. Шенцев вітає зі святом Великодня.
за такий чудовий подарунок та привітання.

Переглядів: 221 | Додав: pilna | Дата: 03.05.2019 | Коментарі (0)

В рамках акції « За чисте довкілля в Пільнянському НВК був проведений День благоустрію . Учні школи працювали на шкільному подвір'ї та сільському парку. Було організовано прибирання біля сільського будинку культури. Учні школи прибирали від минулорічного лисття пам'ятники загиблим воїнам . Під час проведеня акції діти були дуже активними. Захід сприяв формуванню у них навичок трудової діяльності, вихованню корисних звичок, національно – патріотичному вихованню, які допомагатимуть прищеплювати бажання трудитися, оберігати навколишнє середовище, любити рідний край.

Переглядів: 246 | Додав: pilna | Дата: 03.05.2019 | Коментарі (0)

Україна - це та земля, що дала світові славного генія Тараса Григоровича Шевченка, який все життя, весь свій могутній талант присвятив служінню своєму народові.

У ці березневі дні ми відзначали чергову річницю з дня народження цього велетня духу і Пророка нації. З нагоди цієї дати в нашій школі проведено урочисту загальношкільну лінійку "Вінок Кобзареві", оформлено книжкову виставку творів Т.Шевченка «Стежками творчості генія» , малюнків-ілюстрацій до творів письменника, стінгазети. Протягом Шевченківських днів проведено літературні читання, конкурс декламаторів поезій Кобзаря, перегляд відеофільмів, проведене брейн-ринг "Гортаючи сторінки Кобзаря".

Переглядів: 237 | Додав: pilna | Дата: 03.05.2019 | Коментарі (0)

Цікаво і весело в Пільнянському НВК відсвяткували Міжнародний жіночий день. Вчитель Бойко Карина Олександрівна підготувала різноманітні розважальні конкурси для мам, маленьких господарочок, хлопчиків, глядачів. Учні заздалегідь підготували номери художньої самодіяльності та подарунки для найрідніших. Всі переможці конкурсів були нагороджені призами.

Переглядів: 240 | Додав: pilna | Дата: 03.05.2019 | Коментарі (0)

Рідна  мова – це мова народу, вона передає досвід пращурів для нащадків. Протягом 21 лютого відбулися заходи з нагоди відзначення дня рідної мови. В цей день учні школи брали участь у конкурсі читців, де декламували вірші, для учнів старших класів було проведено мовний турнір «Мово українська, гордосте моя!».

Переглядів: 257 | Додав: pilna | Дата: 03.05.2019 | Коментарі (0)