Головна » 2019 » Травень » 10

9 травня в нашому селі відбулися урочистості з нагоди 74 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Учні школи підготували виступ біля братської могили, вшанували пам'ять загиблих воїнів та односельчан у роки війни. Директор закладу Медяник Л.О. звернулась до усіх присутніх з теплими словами вітання з Днем Перемоги та зазначила,що обов'язок школярів берегти пам'ять про загиблих у роки війни.

Переглядів: 250 | Додав: pilna | Дата: 10.05.2019 | Коментарі (0)

8 травня учні Пільнянського НВК були присутні на загальношкільній лінійці, приуроченій Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги над нацистською

Німеччиною. Діти вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Поклали гірлянду до братської могили та до обеліску, який нагадує про тих, хто не повернувся в рідне село з війни. ... Читати далі »

Переглядів: 254 | Додав: pilna | Дата: 10.05.2019 | Коментарі (0)

26 квітня в нашому закладі були проведені виховні години на тему:           « Чорнобиль – біль українського народу», учні старших класів      переглянули документальний фільм « Чорнобиль. Як це було».

Переглядів: 250 | Додав: pilna | Дата: 10.05.2019 | Коментарі (0)