Інформація

про Комунальний заклад " Пільнянський ліцей Вовчанської міської ради Чугуївського району Харківської області"

Рік заснування

Юридична адреса

1902, нова будівля здана в експлуатацію у 1987 році

62541, Харківська область, Вовчанський район, с. Пільна, вул. Шкільна, 1 а

_____________________

Медяник Людмила Олеексіївна, освіта вища, за фахом вчитель математики, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2001 року.

Контингент учнів

У закладі навчається:

Шкільний підрозділ: 45 учнів, з них учнів 1-4 класів –17 чол., 5-9 класів –21 учень, 10-11 класів – 7 учнів.

Випускників 9 класів -  6 учнів.

Випускників 11 класу -1 учень.

Дошкільний підрозділ – 7 дітей

Режим роботи

Мова навчання

_____________________

Школа працює в одну зміну, навчання розпочинається

з 8:30 –шкільний підрозділ, 8:00-12:00 – дошкільний підрозділ

Українська.

Профільне    навчання

_____________________

Навчально-виховний процес учнів 10 кл. здійснюється за технологічним  профілем.

Педагогічний

Колектив

_____________________

Педагогічний колектив нараховує 10 педагогів, з них 6 чол. мають вищу освіту, 2 чол. – базову вищу, 2 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 2 чол., І кваліфікаційну категорію – 3 чол., , категорію «спеціаліст» – 5 чол.

Забезпечення харчуванням

_____________________

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (21 учень) забезпечено учнів початкових класівта діти з особливими освітніми потребами. За рахунок батьківських коштів харчується 20 учнів.

Творчий потенціал

_____________________

Педагогічний колектив працює над проблемою «Удосконалення професійної компетентності вчителів через диференційований підхід і різноманітні форми методичної роботи», «Формування ціннісних орієнтацій учнів, підготовка їх до життя в сучасному  суспільстві  шляхом впровадження  інноваційних технологій та ідей дитиноцентризму».

В 2020-2021 навчальному році учні 8 класу Медяник Софія та Куліков Владислав посіли ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з біології та історії. Учень 10 класу Ткачук Ілля  став переможцем районного конкурсу " Моя мама найкраща" в номінації фото, Куліков Владислав став переможцем районного конкурсу " Моя мама найкраща" в номінації декоративно - ужиткове мистецтво. Томах Кіра учениця 3 класу  посіла ІІІ місце в Всеукраїнському конкурсі імені П. Яцика.

Гурткова робота

Підвіз учнів та вчителів

Матеріально-технічне забезпечення

В школі працює 4 гуртки:  «Юні друзі природи»,  «Настільний теніс», «Радість творчості», та «Умілі руки»

Підвіз вчителів не здійснюється. Учні підвозу не потребують.

До послуг учнів 9 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (5 ПК), бібліотека, актовий зал,   спортивний зал, спортивний майданчик,  їдальня.