Головна » 2021 » Грудень » 30

29 грудня в нашому закладі пройшло новорічне свято, яке підготували учні старших класів разом з вителем Погорєловою О.Г. для молодших школярів. Казкові герої протягом всього свята веселили та дивували маленьких учнів.  В ходісвята були проведені різноманітні ігри, конкурси. Діти початкової ланки підготували номери художньої самодіяльності. В кінці свята всії учнів привітали Дід Мороз  та Снігуроньката подарував солодощі. ... Читати далі »

Переглядів: 130 | Додав: pilna | Дата: 30.12.2021 | Коментарі (0)

26 грудня учні нашого ліцею відвідали новорічну циркову виставу в місті Вовчанськ, яку  подарувала Вовчанська міська рада. Вистава дуже сподобалась дітям, вони з задоволенням дивились виступ артистів цирку, а також дуже вдячні за солодкий подарунок який отримали після вистави.

Переглядів: 147 | Додав: pilna | Дата: 30.12.2021 | Коментарі (0)