Головна » 2021 » Грудень » 15

До Дня Збройних сил України в нашому ліцеї  проведено виховний захід на тему: «Український воїн – приклад для наслідування». В ході заходу учні переглянули документальний фільм « Бій за Україну», присвячений воїна української армії, діти  декламували вірші на патріотичну тематику.Для учнів початкової школи були проведені тематичні виховні години.

Переглядів: 133 | Додав: pilna | Дата: 15.12.2021 | Коментарі (0)

Кожного року в нашому закладі проходить виставка поробок " Новорічна композиція". Учні ліцею приймають активну участь. Так і в цьому році  активну участь прийняли учні 1-8 класів. Кращі вироби учнів учнів Комих Г., Томах К.( 5 клас) та Погорєлого Я. (3 клас) були направлені до відділу освіти.

Переглядів: 118 | Додав: pilna | Дата: 15.12.2021 | Коментарі (0)

Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в нашому  ліцеї пройшла загальношкільна акція в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червону стрічку носять небайдужі». Також  відбулася вікторина «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?», проведені виховні години по класах. Учні старших класів писали листа підтримку до ВІЛ інфікованих. Сподіваємось , що проведення таких заходів допоможе захистити себе і  бути толерантним до хворих людей.

Переглядів: 122 | Додав: pilna | Дата: 15.12.2021 | Коментарі (0)