Головна » 2021 » Березень » 29 » Наказ про організацію роботи Пільнянського ліцею на весняних канікулах
Наказ про організацію роботи Пільнянського ліцею на весняних канікулах

Комунальний заклад «Пільнянський ліцей

Вовчанської міської ради  Чугуївського району  Харківської області»

С. Пільна

26.03.2021                                                                                      № 42

Про організацію роботи

КЗ «Пільнянського ліцею»

у період весняних канікул

Для запобігання поширенню коронавірусу СOVID-19, а також зважаючи на збільшення чисельності працівників закладів загальної середньої освіти громади, у яких підтверджено випадки захворювання СOVID-19,  відповідно до листа відділу освіти Вовчанської міської ради від 26.03.2021   № 01-25/544 «Про організацію роботи закладів освіти у період весняних канікул», та  листа  відділу освіти Вовчанської міської ради від 29.03.2021   № 01-25/556«Про особливості  роботи закладів освіти у період весняних канікул» , рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Вовчанської  міської ради від 26.03.2021, наказую:

1. Під час перебування на робочому місці дотримуватися маскового режиму, витримувати соціальної дистанції та використовувати  засоби дезінфекції.

Постійно,на час карантину

1. Деревянко Л.В., заступнику директора з навчально-виховної роботи :

Підготувати  та провести нараду, на якій проаналізувати стан організації дистанційного навчання учнів 5-11 класів та окреслити шляхи  удосконалення проблем, які виникали.

1. Затвердити графік чергування працівників Пільнянського ліцею в період весняних канікул. (Графік додається)                                                                                                                                                                                                                                         26.03.2021
  2. Вчителям:

4.1.Скласти індивідуальний план самоосвіти

4.2. За результатами виконання  індивідуального  плану звітувати перед адміністрацією. Форми звітності довільна.

4.3. Проінформувати батьків учнів про необхідність дотримання їх дітьми обмежувальних протиепідемічних заходів та контролювати цей процес у позаурочний та канікулярний час.

26.03-04.03.2021

1. Завідуючому господарством Семенець В.М.:

Посилити охоронний режим Пільнянського ліцею, а також передбачити інші особливості роботи закладу, які варто встановити на цей період .

26.03-04.03.2021

6.Технічному персоналу варто забезпечити прибирання приміщень закладів освіти з використанням  дезінфікуючих засобів, проводити регулярне провітрювання приміщень.

7. Контроль за виконання даного наказу залишаю за собою.

Директор :                                     Л. Медяник

З наказом ознайомлений