Головна » 2021 » Березень » 05

15 лютого — у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.З 1979 до 1989 року близько 150 тисяч українців пройшли через пекло Афганської війни.
Але багатьом з них не судилося ступити на рідну землю. Священною є пам’ять про їх героїзм та мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку та готовність платити найдорожчу ціну – своє життя. З нашого села в країні Афганістан виконуючи інтернаціональний обов'язок загинув Тройченко Л.Л. Схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг та витримку! Учні нашого закладу разом з учасниками бойових дій на території інших держав вшанували пам'ять нашого односельчани ... Читати далі »

Переглядів: 102 | Додав: pilna | Дата: 05.03.2021 | Коментарі (0)

12 лютого в нашому закладі було проведено свято " День закоханих". Класні керівники підготували для учнів різноманітні конкурси та вікторини. Свято пройшло цікаво та весело.

Переглядів: 97 | Додав: pilna | Дата: 05.03.2021 | Коментарі (0)