Головна » 2021 » Березень » 15 » День вшанування героїв Небесної Сотні
День вшанування героїв Небесної Сотні

Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у Пільнянському ліцеї  відбулася виховна година на тему «Небесна Сотня – в пам’яті назавжди». На виховний захід був запрошений учасник АТО житель села Українське Борщ А.В.   Зі словами глибокої шани до подвигу учасників Революції Гідності виступив перед учнями Борщ А.В.   Головною метою виховної години було познайомити учнів з історичним і суспільним значенням Революції Гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, ушанувати героїзм українських захисників.    Подвиг героїв Небесної Сотні має визначне значення для нашої Батьківщини. Перш за все, вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла. По закінченню заходу учні ліцею вручили гостю невеличкий подарунок, який виготовили власноруч.

Переглядів: 104 | Додав: pilna | Рейтинг: 0.0/0