Головна » Архів матеріалів

22 вересня в нашій школі був проведений День партизанської слави. Розпочався день з проведення шкільної лінійки, на якій  учнів проінформували з заходами які будуть проведені протягом дня. Також цього дня були проведені виховні години по класах, в бібліотеці організована виставка: « День партизанської слави», для учнів 5-11 класів продемонстровано документальний фільм « Рух опору. Партизани».

Переглядів: 405 | Додав: pilna | Дата: 03.11.2016 | Коментарі (0)

Перший урок у нашій школі був присвячений 25 річниці незалежності України. Урок пройшов в вигляді усного журналу. Вчитель Номеровська Т.В. та учні 10-11 класів підготували цікавий матеріал в якому були висвітлені події України протягом 25 років. Також була продемонстрована презентація по темі : « Щоб у серці жила Україна. До 25 річчя незалежності України». На уроці були проведені вікторини, конкурс загадок, елементи гри.

Переглядів: 351 | Додав: pilna | Дата: 03.11.2016 | Коментарі (0)

1 вересня в нашій школі традиційно пройшло свято Першого дзвоника.  На нашому святі були присутні гості народний депутат Вовчанської ради Чупіс В. В., представники  служби у справах дітей Вовчанської райдержадміністрації, голова сільської ради Комих О.Б., представник ТОВ Фармінг Трайгон . Цього року наша шкільна родина з радістю приймала учнів першого класу. Маленькі первачки отримали багато подарунків та привітань від гостей свята.  Свято пройшло в теплій та радісній атмосфері. Після свята батьки та гості були запрошені на перший урок.

... Читати далі »

Переглядів: 392 | Додав: pilna | Дата: 03.11.2016 | Коментарі (0)