Головна » Архів матеріалів

На протязі 6-9 грудня в нашій школі проходив конкурс виробів «Збережи ялинку»  та «Різд’яна писанка». Учні школи взяли активну участь у проведенні конкурсу.  Кращі роботи були відправлені для участі у районному етапі. Це роботи Медяник С. 4клас, Кулікова В. 4 клас, Деревянка Є. 3клас.

Переглядів: 335 | Додав: pilna | Дата: 14.12.2016 | Коментарі (0)

6 грудня в нашій школі були проведені  загальношкільна лінійка та спортивні змагання присвячені Дню Збройних сил України. В змаганнях приймали участь учні початкової та середньої школи. Вчитель фізичної культури Паниченко О.В. підготувала цікаві естафети та конкурси. Учасників змагань було нагороджено невеличкими подарунками.

Переглядів: 321 | Додав: pilna | Дата: 14.12.2016 | Коментарі (0)

В нашій школі 1 грудня пройшов загальношкільний захід присвячений всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом. Вчитель Паниченко О.В. підготувала та провела виховний захід в ході якого відпрацьовувались вміння спілкуватись з дітьми хворими на СНІД, були наведені факти розповсюдження хвороби на території України, а також розглядались випадки порушення прав людей хворих на СНІД.  Учні приймали активну участь у проведенні даного заходу.

Переглядів: 313 | Додав: pilna | Дата: 14.12.2016 | Коментарі (0)

28 листопада в нашій школі пройшли загальношкільні батьківські збори на , яких розглядались питання харчування учнів, підготовки та проведення ЗНО, підготовки до новорічного свята. В ході зборів було проведене анкетування для батьків «Як я контролюю навчально – виховний процес своєї дитини». Також була проведена робота з батьками щодо застереження дитячого травматизму.

Переглядів: 354 | Додав: pilna | Дата: 14.12.2016 | Коментарі (0)

Кожного року в нашій школі проходить загальношкільний виховний захід  присвячений жертвам голодомору 1932-1933 років. Так і цьому  році для учнів школи пройшла загальношкільна виховна година на тему «Такого ще земля не знала». В ході якої були обговорені події тих років, а також був переглянутий документальний фільм «Жнива розпачу» в якому висвітлені  спогади людей, які пережили  ті страшні роки.

Переглядів: 366 | Додав: pilna | Дата: 14.12.2016 | Коментарі (0)

11  листопада в 11 класі були проведені батьківські збори з питання проведення ЗНО в 2017 році. Класний керівник Костюченко В.Ф. ознайомила батьків з умовами та особливостями проведення тестування в цьому навчальному році, також було розглянуто питання щодо пробного ЗНО.

Переглядів: 379 | Додав: pilna | Дата: 11.11.2016 | Коментарі (0)

9 листопада 2016 року відзначається 40-річчя заснування Української громадської групи сприяння виконанню Гельсінських угод (Української  гельсінської групи). На вшанування цієї події в Пільнянському НВК були проведені наступні заходи:

Загальношкільна лінійка присвячена цій події

Перегляд презентації «Наша свобода не далася дарма. Українська гельсінська група у схемах і персоналіях»

Переглядів: 494 | Додав: pilna | Дата: 11.11.2016 | Коментарі (0)

9 листопада в школі були проведені загально шкільні заходи присвячені Дню української писемності. Підготувала та провела заходи вчитель української мови Номеровська Т.В.

Цього дня була проведена загально шкільна лінійка «День української писемності», учні 5-11 класів писали диктант на тему «Червона рута». В кожному класі були проведені уроки з написання творів до Дня української писемності. Учні школи приймали активну участь у проведенні та підготовки даних заходів.

Переглядів: 324 | Додав: pilna | Дата: 11.11.2016 | Коментарі (0)

09 жовтня 2016 року відбулося святкування дня с. Пільна, на урочисте відзначення якого завітали почесні гості – заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М. Гордієнко, голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, народний депутат України Д.О. Шенцев, депутат районної ради В.М. Пієв, які привітали жителів села зі святом та побажали мирного неба, міцного здоров’я, достатку та впевненості у завтрашньому дні.

Зі щирими словами вітання до усіх присутніх також звернулася голова Пільнянської сільської ради О.Б. Комих, яка подякувала односельцям за невтомну щоденну працю, за завзяття, оптимізм, відданість; відзначила  людей, які своєю працею зробили вагомий ... Читати далі »

Переглядів: 395 | Додав: pilna | Дата: 11.11.2016 | Коментарі (0)

Цього року в нашій школі свято День вчителя було проведено в формі презентації «Уклін вам до землі».  Учні школи та вчителі підготували презентацію  в ході якої висвітлили історію села, школи, згадали вчителів які працювали протягом багатьох років в нашій школі, а також привітали вчителів пенсіонерів які були присутні на святі. Вчителем музики Пасинком В.М. був підготовлений концерт, учні школи вітали  всіх присутніх чудовими піснями.

Переглядів: 474 | Додав: pilna | Дата: 09.11.2016 | Коментарі (1)

« 1 2 ... 16 17 18 19 »