Головна » 2019 » Лютий » 18

15 лютого відзначається  30-та річниця виведення військ з Афганістану. З цієї нагоди в селі Пільна та Пільнянському НВК пройшли урочисті заходи. Школярі, воїни-афганці, жителі села вшанували пам’ять учасників бойових дій. Традиційно вшанували пам’ять покладанням квітів до пам’ятника воїну - афганцю Тройченко Л.Л., а отець Рустик провів літургію за всіма ... Читати далі »

Переглядів: 253 | Додав: pilna | Дата: 18.02.2019 | Коментарі (0)

14 лютого в нашому закладі проведено свято " День закоханих". Калюжна Н.П., яка була організатором свята підготувала багато різних конкурсів для хлопчиків та дівчаток. Участь у конкурсах приймали учні 1-11 класів. Всі учасники отримали цікаві призи. В кінці свята було підведено підсумок конкурсу " Валентинка". Учні отримали валентинки, які кидали в спеціальну коробочку. Переможцями конкурсу стали учні, які отримали найбільше валентинок - це Томах Кіра та Деревянко Євген.

Переглядів: 241 | Додав: pilna | Дата: 18.02.2019 | Коментарі (0)