Головна » 2019 » Січень » 25

День Соборності  відзначається в Україні щороку 22 січня, на честь проголошення в цей день у 1919 році Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Тоді незалежні частини України, що постали на уламках зруйнованих Російської та Австро-Угорської імперій, об'єдналися в єдину соборну і неподільну Українську державу. Український народ, що століттями був розділений між різними країнами, визволився нарешті з неволі і отримав можливість об'єднатися на своїй землі в цілісній Україні.
Цього дня також згадують іншу подію, яка відбулася 22 січня 1918 року, рівно роком раніше. Це прийняття 4 Універсалу Українською Центральною  Радою, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки, що також стало ... Читати далі »

Переглядів: 232 | Додав: pilna | Дата: 25.01.2019 | Коментарі (0)

В нашому заладі був проведений фестиваль колядок та щедрівок, який підготувала та провела Костюченко В.Ф.. На святі були проведені конкурс колядок та щедрівок. Учні виготовили ляльковий вертеп. Під час свята учні демонстрували знання з проведення українських святкових обрядів.

Переглядів: 237 | Додав: pilna | Дата: 25.01.2019 | Коментарі (0)

28 грудня в Пільнянському НВК пройшло Новорічне свято. Дітей закладу привітали та подарували солодощі депутат Вовчанської районної ради Чупіс В.М., гоова сільської ради Комих О.Б., меценат Крикуха Д.С., приватні підприємці Бабенко Юлія та Дмитро. На святі було проведено різноманітні ігри та конкурси в який діти залюбки приймали участь.

Переглядів: 231 | Додав: pilna | Дата: 25.01.2019 | Коментарі (0)