Головна » 2018 » Листопад » 15

9 листопада в школі були проведені загально шкільні заходи присвячені Дню української писемності. Підготувала та провела заходи вчитель української мови Номеровська Т.В.

Цього дня була проведена загально шкільна лінійка «День української писемності», учні 7-10 класів та педагогічні працівники писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. В кожному класі були проведені уроки з написання творів до Дня української писемності. Учні школи приймали активну участь у проведенні та підготовки даних заходів.

Переглядів: 264 | Додав: pilna | Дата: 15.11.2018 | Коментарі (0)

27 жовтня 2018 року до 95 річниці Вовчанського району учні нашої школи взяли участь у виставці дитячіх малюнків і виробів, яка відбулася у м. Вовчанськ.

Переглядів: 240 | Додав: pilna | Дата: 15.11.2018 | Коментарі (0)

5 жовтня в нашій школі пройшло свято  День учителя. Учні школи  підготували святкову програму  в ході якої висвітлили історію села, школи, згадали вчителів які працювали протягом багатьох років в нашій школі, а також привітали вчителів пенсіонерів які були присутні на святі і вчителів.

Переглядів: 234 | Додав: pilna | Дата: 15.11.2018 | Коментарі (0)