Головна » 2017 » Травень » 31

29 травня в нашій школі розпочав роботу пришкільний оздоровчий табір « Барвінок». В перший день було проведено урочисте відкриття табору, учнів ознайомили з заходами які будуть проведені під час роботи табору. Також були визначені командири загонів, назви загонів, емблеми та дивіз.

Переглядів: 330 | Додав: pilna | Дата: 31.05.2017 | Коментарі (0)

26 травня в нашій школі було проведено свято останнього дзвоника. На ньому були присутні голова сільської ради Комих О.Б., депутат районної ради Чупіс В.В., отець Рустик . Директор школи Медяник Л.О. підвела підсумки навчального року, привітала всіх  зі святом. Похвальними листами , грамотами та дипломами за навчання, перемогу у предметних олімпіадах, різних конкурсах були нагороджені учні та вчителі школи. Також був підведений підсумок шкільного конкурсу « Учень року», переможцем став учень 4 класу Куліков В.

Переглядів: 321 | Додав: pilna | Дата: 31.05.2017 | Коментарі (0)

Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога. Учні нашої школи щороку вшановують пам'ять загиблим воїнам та вітають зі святом ветеранів. Нажаль в нашому селі залишився лише один ветеран Калюжний Яків Антонович . Учні школи відвідали його вдома та привітали зі святом.

Переглядів: 338 | Додав: pilna | Дата: 31.05.2017 | Коментарі (0)