Головна » 2016 » Грудень » 14

На протязі 6-9 грудня в нашій школі проходив конкурс виробів «Збережи ялинку»  та «Різд’яна писанка». Учні школи взяли активну участь у проведенні конкурсу.  Кращі роботи були відправлені для участі у районному етапі. Це роботи Медяник С. 4клас, Кулікова В. 4 клас, Деревянка Є. 3клас.

Переглядів: 335 | Додав: pilna | Дата: 14.12.2016 | Коментарі (0)

6 грудня в нашій школі були проведені  загальношкільна лінійка та спортивні змагання присвячені Дню Збройних сил України. В змаганнях приймали участь учні початкової та середньої школи. Вчитель фізичної культури Паниченко О.В. підготувала цікаві естафети та конкурси. Учасників змагань було нагороджено невеличкими подарунками.

Переглядів: 321 | Додав: pilna | Дата: 14.12.2016 | Коментарі (0)

В нашій школі 1 грудня пройшов загальношкільний захід присвячений всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом. Вчитель Паниченко О.В. підготувала та провела виховний захід в ході якого відпрацьовувались вміння спілкуватись з дітьми хворими на СНІД, були наведені факти розповсюдження хвороби на території України, а також розглядались випадки порушення прав людей хворих на СНІД.  Учні приймали активну участь у проведенні даного заходу.

Переглядів: 312 | Додав: pilna | Дата: 14.12.2016 | Коментарі (0)

28 листопада в нашій школі пройшли загальношкільні батьківські збори на , яких розглядались питання харчування учнів, підготовки та проведення ЗНО, підготовки до новорічного свята. В ході зборів було проведене анкетування для батьків «Як я контролюю навчально – виховний процес своєї дитини». Також була проведена робота з батьками щодо застереження дитячого травматизму.

Переглядів: 354 | Додав: pilna | Дата: 14.12.2016 | Коментарі (0)

Кожного року в нашій школі проходить загальношкільний виховний захід  присвячений жертвам голодомору 1932-1933 років. Так і цьому  році для учнів школи пройшла загальношкільна виховна година на тему «Такого ще земля не знала». В ході якої були обговорені події тих років, а також був переглянутий документальний фільм «Жнива розпачу» в якому висвітлені  спогади людей, які пережили  ті страшні роки.

Переглядів: 365 | Додав: pilna | Дата: 14.12.2016 | Коментарі (0)