Головна » 2016 » Листопад » 11

11  листопада в 11 класі були проведені батьківські збори з питання проведення ЗНО в 2017 році. Класний керівник Костюченко В.Ф. ознайомила батьків з умовами та особливостями проведення тестування в цьому навчальному році, також було розглянуто питання щодо пробного ЗНО.

Переглядів: 380 | Додав: pilna | Дата: 11.11.2016 | Коментарі (0)

9 листопада 2016 року відзначається 40-річчя заснування Української громадської групи сприяння виконанню Гельсінських угод (Української  гельсінської групи). На вшанування цієї події в Пільнянському НВК були проведені наступні заходи:

Загальношкільна лінійка присвячена цій події

Перегляд презентації «Наша свобода не далася дарма. Українська гельсінська група у схемах і персоналіях»

Переглядів: 494 | Додав: pilna | Дата: 11.11.2016 | Коментарі (0)

9 листопада в школі були проведені загально шкільні заходи присвячені Дню української писемності. Підготувала та провела заходи вчитель української мови Номеровська Т.В.

Цього дня була проведена загально шкільна лінійка «День української писемності», учні 5-11 класів писали диктант на тему «Червона рута». В кожному класі були проведені уроки з написання творів до Дня української писемності. Учні школи приймали активну участь у проведенні та підготовки даних заходів.

Переглядів: 325 | Додав: pilna | Дата: 11.11.2016 | Коментарі (0)

09 жовтня 2016 року відбулося святкування дня с. Пільна, на урочисте відзначення якого завітали почесні гості – заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М. Гордієнко, голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, народний депутат України Д.О. Шенцев, депутат районної ради В.М. Пієв, які привітали жителів села зі святом та побажали мирного неба, міцного здоров’я, достатку та впевненості у завтрашньому дні.

Зі щирими словами вітання до усіх присутніх також звернулася голова Пільнянської сільської ради О.Б. Комих, яка подякувала односельцям за невтомну щоденну працю, за завзяття, оптимізм, відданість; відзначила  людей, які своєю працею зробили вагомий ... Читати далі »

Переглядів: 396 | Додав: pilna | Дата: 11.11.2016 | Коментарі (0)