Головна » 2017 » Березень » 27 » Загальношкільні батьківські збори
Загальношкільні батьківські збори

20 березня 2017 року в нашій школі пройшли загальношкільні батьківські збори на тему « Психологічний стан дитини. Профілактика суїциду». На зборах були розглянуті питання про психологічний стан дитини, в ході якого директор НВК Л.О. Медяник ознайомила загальними характеристиками психологічного стану дитини і особистісного розвитку дитини, звернула увагу на соціальний розвиток дитини, провідну діяльність учнів та звернула увагу на особливості соціально – психологічної характеристики суїцидальної поведінки дітей. Визначили мотиви, умови суїцидальної поведінки. Вчитель з предмету «Основи здоров’я» Паниченко О.В. провела профілактичну бесіду з профілактики суїцидальної поведінки у дітей та підлітків. Батькам була продемонстрована презентація про суїцидальну поведінку дітей та гру  «Синій кит». Також зазначила на основні ознаки, що свідчать про суїцидальну поведінку та батькам були надані рекомендації для батьків по профілактиці суїцидальної поведінки у дітей та підлітків.

Переглядів: 392 | Додав: pilna | Рейтинг: 0.0/0