Головна » 2017 » Вересень » 14 » Свято першого дзвоника
Свято першого дзвоника

1 вересня в нашій школі традиційно пройшло свято Першого дзвоника.  На нашому святі були присутні гості Голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник В.М., Начальник відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації Бережний А.М., депутат Вовчанської районної ради Чупіс В.В., голова сільської ради Комих О.Б., представник ТОВ «Трайгон» Гаврюшенко А.А, Почесний громадянин Вовчанського району Рибалка А.Я.

Голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Миколайович Мірошник урочисто привітав учнів, педагогічний колектив, батьків і гостей зі святом  Дня знань  та з нагоди  30-річчя від дня відкриття нової будівлі школи, побажав усім миру, міцного здоров’я, тепла, любові і взаєморозуміння.

З нагоди свята Першого дзвоника Віталій Миколайович подарував усім першокласникам шкільні набори, а шкільній родині – сучасний телевізор.

На завершення урочистої лінійки, хвилююче зазвучав Перший дзвіночок у руках маленької першокласниці, який покликав школярів до класів на перший урок у новому навчальному році.

Переглядів: 305 | Додав: pilna | Рейтинг: 0.0/0