Головна » 2017 » Березень » 27 » ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ
ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ

З 9 по 10 березня в школі проводились Шевченківські дні присвячені життю та творчості Великого Кобзаря Т.Г. Шевченка.

9 березня в рамках Шевченківських днів в нашій школі було проведено конкурси-змагання на кращий малюнок та на кращого читця віршів  «Тарас Шевченко – провісник долі України».За підведенми підсумками переможцями конкурсу читців віршів стали Медяник С. – 4 клас , Голдованська М. – 6 клас, а  переможцем конкурсу малюнків став учень 3 класу Деревянко Є.

10 березня для учнів 1-8 класів відбулася віртуальна  зустріч «Шевченко -  наш. Він для усіх століть», яку підготували учні 10,11 класів разом з вчителем Номеровською Т.В. Діти ознайомилися з життєвим і творчим шляхом великого Кобзаря. В ході зустрічі учні старших класів зачитували уривки з творів Шевченка та знайомили молодших школярів з малюнками та біографією Кобзаря. У кожній дитячій душі цей захід залишився світлим та добрим спогадом.

Переглядів: 346 | Додав: pilna | Рейтинг: 0.0/0