Головна » 2017 » Квітень » 26 » Педагогічна естафета
Педагогічна естафета

12 квітня  2017 року у рамках естафети педагогічних інновацій загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району "Нові горизонти української школи"  наш навчальний заклад  відвідала адміністрація Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Естафета розпочалася з інформаційного сніданку в ході якого гостям  була представлена презентація  « Наша  школа добра і тепла». Заступник директора з НВР Деревянко Л.В.  ознайомила присутніх з педагогічним складом нашої школи, формами роботи які використовують педагоги, з роботою з обдарованими дітьми, з позакласною роботою та роботою з батьками. Надалі гості відвідали урок німецької мови в 4 класі на якому вчителем Паніною Н.М. були продемонстровані різноманітні форми і методи роботи з учнями. На перервах для колег була проведена екскурсія навчальним закладом, в ході якої гості завітали в класи школи, музейну кімнату, спортивну залу, а також відвідали дошкільний підрозділ. Продовжилась естафета відвідуванням уроку образотворчого мистецтва в 6 класі. Вчитель Паниченко О.В. продемонструвала майстер – клас за по виготовленню пасхальної писанки. Вона ознайомила з різноманітними техніками виготовлення писанок. Гостям була запропонована техніка розпису писанок воском.  Колеги з Новоолександрівською школи з задоволенням разом з учнями виготовляли писанки. Також вчителем 1 класу Погорєловою О.Г. був представлений виховний захід  « Прощавай букварику». Закінчилась  зустріч круглим столом на якій вчителі  обмінювались власним досвідом та вирішували питання щодо роботи з обдарованими дітьми, використання ІКТ на уроках, вибору підручників для 9 класу.

Переглядів: 448 | Додав: pilna | Рейтинг: 0.0/0