Головна » 2021 » Квітень » 5 » ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Комунальний заклад «Пільнянський ліцей

Вовчанської міської ради  Чугуївського району  Харківської області»

НАКАЗ

02.04. 2021                                           Пільна                                       №

Про організацію дистанційного навчання під час карантину з 05.04.2021

Відповідно до протоколу № 8 від 02.04.2021 засідання обласної комісії ТЕБ та НС, з  метою недопущення розповсюдження  корона вірусної хвороби СOVID-19та  запобігання захворювання учнів і працівників,   н а к а з у ю:

1.Організувати дистанційне навчання для учнів 1-10 класів та вихованців дошкільного підрозділу з  05.04.2021 до прийняття відповідного рішення відділу освіти Вовчанської міської ради Чугуївського району Харківської області.

2. Вчителям :

2.1. Організувати  дистанційне навчання на платформах Zoom, Viber, Coogle Meet.

На час карантину

2.2.Підготувати завдання для учнів на час карантину, розробити заходи щодо проведення занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації;

До На час карантину

2.3.Повідомити батьків та учнів у телефонному режимі про організацію дистанційного навчання

До 05.04.2021

2.4.Створити групу   « Батьки та учні» в Viber та Facebook для постійного спілкування з учнями та вчителями.

2.5. Забезпечити зворотній зв’язок через комунікативні можливості (вайбер,електронну пошту, сайт школи, телефон,поштова скринька закладу освіти інше) .                                                 На час карантину

3.Відповідальному за роботу шкільного сайту Деревянко Л.В.

3.1.Оновити на сайті Пільнянського ліцею  рубрику     «Дистанційне навчання»

На час карантину

3.2.Оприлюднити наказ  по школі «Про організацію навчання учнів за допомогою дистанційних технологій під час карантину»

На час карантину