Головна » 2021 » Листопад » 26 » День пам'яті жертв Голодомору
День пам'яті жертв Голодомору

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років.

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

"Згадайте нас - бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно."

Під таким девізом пройшли заходи  з нагоди відзначення пам’ятної дати для українського народу, в нашому закладі.

В ліцеї було проведено тематичні виховні години, учнями старших класів оформлено « Стіну плачу» . Старшокласники нагадали усім присутнім історичні дані про ті страшні події в історії України. Учні переглянули документальні відео- та фотоматеріали, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках.

Для учнів початкової ланки була проведена акція «Ціна шматочку хліба» та години спілкування « Пам*ятаємо про минуле».

Звертаючись до учнів школи, директор Медяник Людмила Олексіївна закликала всіх зберегти пам'ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та запалити свічку пам'яті 26.11.2021 року о 16.00.

Переглядів: 107 | Додав: pilna | Рейтинг: 0.0/0