Головна » 2017 » Грудень » 8 » 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

В Пільнянському НВК в цей день для учнів школи було проведено Тренінг «Формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних дітей».  Кожен з учасників мав можливість відверто висловити свої думки, довести свою позицію.

В Пільнянському НВК в цей день для учнів школи було проведено Тренінг «Формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних дітей». Кожен з учасників мав можливість відверто висловити свої думки, довести свою позицію.

Переглядів: 291 | Додав: pilna | Рейтинг: 0.0/0