Головна » Архів матеріалів

Осінь – чудова пора. Вона може бути водночас сонячною й похмурою, теплою й холодною, сухою й дощовою. Восени якось стає сумно на душі, але учні нашої школи в осінню пору вміють веселитись та посміхатись. Так в закладі пройшло свято " Осінній бал". В ході свята учні веселились, змагались в конкурсах, декламували вірші, відгадували загадки та ін. Свято пройшло в дружній та веселій атмосфері.

Переглядів: 210 | Додав: pilna | Дата: 01.11.2019 | Коментарі (0)

Кожного року в нашому закладі проходить виставка учнівських робіт з природного матеріалу. Учні школи в цьому році приймали активну участь у конкурсі. На вистаці були представлені цікаві роботи.

Переглядів: 191 | Додав: pilna | Дата: 01.11.2019 | Коментарі (0)

Вже стало доброю традицією кожного року святкувати День вчителя. Так і в цьому році учні нашої школи підготували привітання вчителям та виготовили првітальні стінгазети.

Учителю! Вклоняємось доземно
Перед великим іменем твоїм.
Вже проростають ті маленькі зерна
Під поглядом, як серце, золотим.
Учителю! Ти - наче нездоланність,
Крізь все просієш іскру доброти,
Щоб засвітить у серденьку дитячім
Вогонь священний розуму й краси.

Переглядів: 209 | Додав: pilna | Дата: 01.11.2019 | Коментарі (0)

В рамках Всеукраїнської благодійної акції " Happi Гав для Сірка", присвяченої Всесвітньому дню захисту тварин учні нашого закладу зібрали для тварин корм, крупи та передали товариству захисту тварин " Подаруй життя"

Переглядів: 192 | Додав: pilna | Дата: 01.11.2019 | Коментарі (0)

23 вересня в нашому закладі пройшли виховні години присвячені Дню партизанської слави. Учні молодших класів відвідали музейну кімнату  в якій ознайомились з виставкою матеріалів " Партизани Вовчанського району".

Переглядів: 191 | Додав: pilna | Дата: 01.11.2019 | Коментарі (0)

Кожного року в нашій школі в вересні місяці проходить  день здоров’я ... Читати далі »

Переглядів: 197 | Додав: pilna | Дата: 01.11.2019 | Коментарі (0)

В закладі були проведені заходи щодо протидії булінгу. В класах проведені виховні години. Учні 5-9 класів переглянули фільм "Чучело" після перегляду учні проводили обговорення та розглядали ситуативні задачі.

Переглядів: 204 | Додав: pilna | Дата: 01.11.2019 | Коментарі (0)

Перший урок в закладі пройшов на тему " Діти об'єднують Україну".  В ході уроку для дітей були проведені: вікторина, ігри. Підсумок уроку був проведений у "Колі миру"

Переглядів: 221 | Додав: pilna | Дата: 01.11.2019 | Коментарі (0)

2 вересня в нашій школі традиційно пройшло свято Першого дзвоника. На нашому святі були присутні гості народний депутат Вовчанської ради Чупіс В. В., голова сільської ради Комих О.Б. Цього року наша шкільна родина з радістю приймала учнів першого класу. Маленькі первачки отримали багато подарунків та привітань від гостей свята. Свято пройшло в теплій та радісній атмосфері. Після свята батьки та гості були запрошені на перший урок.

Переглядів: 211 | Додав: pilna | Дата: 13.09.2019 | Коментарі (0)

24 травня в нашій школі було проведено свято останнього дзвоника. На ньому були присутні гості: депутат районної ради Чупіс В.В., голова Пільнянської сільської ради Комих О.Б. Директор школи Медяник Л.О. підвела підсумки навчального року, привітала всіх  зі святом. Похвальними листами, грамотами та дипломами за навчання, перемогу у предметних олімпіадах, різних конкурсах були нагороджені учні та вчителі школи.

Переглядів: 224 | Додав: pilna | Дата: 31.05.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 18 19 »